-20%










Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Назва | Лавка-ящик для зберігання KETER PATIO STORAGE BENCH Білий |
|---|---|
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина | 132.00 см |
| Ширина | 61.2 см |
| Висота | 89 см |
| Навантаження | 350 кг |
| Вага | 16.5 кг |
Розміри упаковки:
довжина: 131 см
глибина: 75 см
висота: 18,5 см
Особливості Keter Patio Storage Bench
- Красиво оформлена лавка для зберігання місткістю 227 л / 60 , яка ідеально підходить для зберігання садових інструментів, приладдя для садових меблів і багато чого іншого
- Зручно саджає двох дорослих
- Виготовлений з міцної, стійкої до атмосферних впливів смоли, яка запобігає іржу, гниття і гниттю, а також проста в обслуговуванні.
- Закривається для додаткового спокою, вдень і вночі (замок не входить в комплект)
- Легко зібрати
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 16.5 |
| Висота, см | 89 |
| Довжина, см | 132 |
| Збірка | збірної |
| Тип | Лавка |
| Ширина, см | 61 |
- Ціна: 7 999 ₴




