




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Садовий будиночок KETER SCALA 6X8 пластиковий сарай |
|---|---|
| Розміри | см: 185.8 x 237 x 227 |
| Розмір упаковки | см: 235 x 111 х 24 (1 шт.) |
| Колір | коричневий |
| Вага | 79 кг |
| Ширина дверного прорізу | 131 см |
| Розміри по підлозі | 175х222 см |
Особливості:
- Великий простір для зберігання;
- Не іржавіє;
- Забезпечує оптимальні умови зберігання: є вентиляція і достатня кількість природного світла проникає через вікна;
- Дизайн імітує текстуру дерева;
- Простота зборки.
- Мобильность. Можно в любой момент переставить в нужное место, если требуется освободить площадку под что-либо другое. Можно разобрать, перевезти на легковом автомобиле и заново собрать.
- Большая скорость сборки. Сборка самого сложного комплекта занимает, как правило, не более 3-х часов. Вам не придется ездить постоянно за недостающими стройматериалами, в отличие от самостоятельного строительства из традиционных материалов.
- Эстетичный внешний вид. Все модули выполнены в современном стиле «под дерево». Материал не подвержен выцветанию.
- Простий догляд. Легко миється звичайною водою (в тому числі і всередині).
- Не потрібне фарбування.
- Термін експлуатації 10 років і більше без додаткового догляду. Матеріал будиночків стійкий до ультрафіолету і будь-яких перепадів температур.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 79 |
| Висота, см | 226 |
| Довжина, см | 237 |
| Збірка | збірної |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина, см | 185 |
- Ціна: 27 900 ₴







