
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Диван для саду і тераси KETER Salta 235294 графіт |
|---|---|
| Розміри | 200,5 x 84 x 65,5 см |
| Розміри упаковки | 120 x 90 x 61 см |
| Вага | 29.71 кг |
| Колір | Графіт |
| Матеріал | поліпропілен/тканина |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 18.5 |
| Висота, см | 69 |
| Довжина, см | 79 |
| Матеріал | Пластик |
| Збірка | розбірної |
| Тип | Тримісний |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Графіт |
| Ширина, см | 71 |
- Ціна: 10 900 ₴



