




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Название | Сарай пластиковий для зберігання KETER Oakland 759 будиночок для інвентарю |
|---|---|
| Розміри | 229 х 287 х 242 см |
| Розмір упаковки | Masterbox 227х132х43 см; вкл.(коробка 1)227х132х9см; (блок 2)227х132х15см; |
| Колір | коричнево-сірий-931\антрацит-902 |
| Вага | 166 кг |
| Розмір зовнішній | ШхГхВ: 229х287х242 см |
| Внутрішній розмір | ШхГхВ: 201х261х230 см |
Варіанти використання:
- садовий будиночок для комунікаційних систем;
- госблок для автономної електростанції, генератора, компресора, газового балона
- сарай для зберігання садових меблів;
- господарський блок для зберігання прибирального інвентарю, чистка басейну, будівельних матеріалів;
- гараж для мототехніки, квадроциклів, велосипедів, самокатів, санок, снігокати, лиж.
Основні характеристики:
- виготовлений із пластику високої якості, нетоксичний, підлягає вторинному переробки;
- металева арматура;
- вентиляційна система, подвійні двері замикаються (замок не входить в комплект);
- висока опірність до різних погодних умов;
- не вимагає ремонту, фарбування та іншого обслуговування;
- легко складається;
- компактна упаковка;
- міцність і довговічність;
- легко переносити і просто складать за допомогою побутових інструментів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 166 |
| Висота, см | 242 |
| Довжина, см | 287 |
| Збірка | збірної |
| Форма | Квадрат |
| Ширина, см | 229 |
- Ціна: 92 740 ₴



