




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Набір пластикової садових меблів KETER Corfu II Set |
|---|---|
| Розміри пакування | 120 х 82 х 62 см |
| Вага | 29,35 кг |
| Колір | графіт |
| Матеріал | пластик |
| Розмір дивана | 128 х 70 х 79 см |
| Розмір крісла | 75 х 70 х 79 см |
| Розмір столу | 79 х 59 х 42 см |
Комплект складають:
- крісла 2 шт
- двомісний диван 1 шт
- столик 1 шт
- подушки для сидіння 4 шт
Габарити пакувань: 120 х 82 х 62 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 40 |
| Розміри столу, Д*Ш*В (см) | 79*59*42 |
| Збірка | збірної |
| Тип | чотиримісний |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Графіт |
- Ціна: 19 499 ₴




