

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Дитячий будиночок Keter MAGIC VILLA HOUSE |
|---|---|
| Розміри | 169 х 110 х 126 см |
| Розміри пакування | 130 х 100 х 22 см |
| Вага | 16,50 кг |
| Колір | бежевий 584/світло зелений 732) |
Особливості:
- Зручна компактна упаковка
- Виготовлений з якісних матеріалів
- Міцний і захищений від ультрафіолетового випромінювання
- Яскрава колірна гамма
- Безпечний для ігор дітей (немає гострих кутів, ні скалок )
- Швидка збірка 10-20 хвилин (можна брати з собою на пікнік)
- Можливість перемістити на нове місце не розбираючи
- Підходить для застосування всередині приміщень
- Не вицвітає, не розтріскується при використанні на вулиці
- Довгий термін служби, не потребує спеціального догляду
- Декоративні наклейки включені
- Підходить для віку від 2 років і вище
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 16.5 |
| Висота, см | 126 |
| Довжина, см | 169 |
| Збірка | збірної |
| Ширина, см | 110 |
- Ціна: 4 325 ₴



