




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Садовий будиночок KETER SCALA 6X5 пластиковий сарай |
|---|---|
| Розмір упаковки | см: 200 × 113х20,5 |
| вага | 55,3 кг |
| Розмір зовнішній | ШхГхВ, см: 185 х 152 х 226 |
| Ширина дверного отвору | 131 см |
| Розміри по підлозі | 175х145 см |
| Розмір внутрішній | см: 169 × 138х219 |
| внутрішній об'єм | 4,8 м3 |
особливості:
- Великий простір для зберігання;
- Чи не іржавіє;
- Забезпечує оптимальні умови зберігання: є вентиляція і достатню кількість природного світла проникає через вікна;
- Дизайн імітує текстуру дерева;
- Простота складання.
- Мобільність. Можна в будь-який момент переставити в потрібне місце, щоб звільнити майданчик під що-небудь інше. Можна розібрати, перевезти на легковому автомобілі і заново зібрати.
- Велика швидкість збірки. Збірка найскладнішого комплекту займає, як правило, не більше 3-х годин. Вам не доведеться їздити постійно за відсутніми будматеріалами, на відміну від самостійного будівництва з традиційних матеріалів.
- Естетичний зовнішній вигляд. Всі модулі виконані в сучасному стилі «під дерево». Матеріал не схильний до вицвітання.
- Простий догляд. Легко миється звичайною водою (в тому числі і всередині).
- Не потрібно фарбування.
- Термін експлуатації 10 років і більше без додаткового догляду. Матеріал будиночків стійкий до ультрафіолету і будь-яким перепадам температур.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 55 |
| Висота, см | 226 |
| Довжина, см | 185 |
| Збірка | збірної |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина, см | 152 |
- Ціна: 16 180 ₴





