-20%






Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Садовий ящик для зберігання KETER PATIO STORE Сірий |
|---|---|
| Ширина | 139,5 см |
| Висота | 120 см |
| Артикул | 230455 |
| Розміри | 139,5 x 77 x 120 см |
| Глибина | 77 см |
Основні характеристики:
- не вимагає спеціального догляду, достатньо мити водою;
- стійкий до іржі, вицвітання;
- міцний, всепогодний пластик;
- легка і швидка збірка;
- багатофункціональність - його можна використовувати і всередині приміщень;
- ідеально підходить для застосування в саду, на терасі, балконі;
- подвійні стіни DUOTECH;
- міцна панель для підлоги;
- широкі подвійні двері;
- нержавіючі петлі з розкриттям дверей в 105 °;
- кронштейни для регульованої полиці (полку не включена);
- вміщує два 120 літрових сміттєві баки;
- замикається (замок не входить в комплект);
- легка збірка;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 38 |
| Висота, см | 120 |
| Довжина, см | 139.5 |
| Збірка | збірної |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина, см | 77 |
- Ціна: 13 830 ₴



