


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний диван «Ольга» – це ідеальний вибір для любителів сучасного стилю в інтер'єрі. Якщо Ви стежите за новими віяннями моди, хочете, щоб Ваш будинок став прикладом модерну, не замислюючись, купуйте наш виріб. М'яка спинка, широке сидіння дивана дозволить досягти максимального затишку і комфорту. Ми надаємо Вам широкий вибір тонувань деревини і оббивної тканини на Ваш смак. Під м'яким сидінням знаходяться тумби, в яких можна зберігати кухонне начиння
| Глибина сидіння | 47 см |
| Тип | Прямий диван, Кухонний диван |
| Вид | Нерозкладний |
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Виконання деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Матеріал оббивки | Текстиль |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Довжина | 120 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 83 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Наповнення | пінополіуретан 30-ої щільності |
| Ніша під сидінням | Є |
| Механізм трансформації | Немає |
| вага | 35 кг |
| Гарантія | 18 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 35 |
| Висота, см | 83 |
| Глибина, см | 62 |
| Довжина, см | 120 |
| Матеріал | Дерево/тканина |
| Тип | диван |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | бежевий/смужка |
- Ціна: 13 550 ₴



