
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кутовий диван «Парма Елегант» складається з двох одинарних диванів, що дозволяє при необхідності використовувати їх самостійно.
Лицьові деталі вироби виготовлені з масиву дерева (вільха) . Внутрішній каркас диванів виготовлений з дерев'яного бруса (сосна).
| лубіна сидіння | 48 см |
| Тип | Кутовий диван |
| Вид | Нерозкладний |
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Виконання деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Матеріал оббивки | Текстиль |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 130 см |
| Глибина | 72 см |
| Висота | 90 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Наповнення | пінополіуретан 30-ої щільності |
| Ніша під сидінням | Немає |
| Механізм трансформації | Немає |
| Кут повороту | Лівий (цифрою 7), Правий (буквою Р) |
| Вага | 50 кг |
| Гарантія | 18 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 50 |
| Висота, см | 72 |
| Глибина, см | 72 |
| Довжина, см | 170 |
| Матеріал | Дерево/тканина |
| Тип | диван |
| Форма | Кутовий |
| Колір | Бірюзовий |
| Ширина, см | 130 |
- Ціна: 27 990 ₴



