

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Софа Keter Corfu love seat Графіт |
|---|---|
| Розміри упаковки | 120 х 80 х 35 см |
| Вага | 12 кг |
| Колір | Капучіно |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір дивана | 128 х 70 х 79 см |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12 |
| Висота, см | 79 |
| Глибина, см | 70 |
| Довжина, см | 128 |
| Матеріал | Пластик |
| Збірка | збірної |
| Тип | Двомісний |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Графіт |
- Ціна: 9 199 ₴



