




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Маса: | 24 кг |
|---|---|
| Вміст набору: | 2x крісло + стіл (ящик) |
| Висота крісла: | 74см |
| Довжина стільця: | 63см |
| Висота столу: | 39см |
| Довжина столу: | 55см |
| Мах навантаження на крісло: | 110кг |
| Допустиме навантаження столу: | 50кг |
| Розмір посилки: | 75 х 64 х 59 см |
| Пакувальний матеріал: | картон |
| Ширина крісла: | 65см |
| Ширина столу: | 60см |
| Вага пакування: | 24кг |
| Розмір пакування (кількість коробок): | 75x64x59 см |
| Загальна вага: | 24кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 24 |
| Розміри столу, Д*Ш*В (см) | 59*59*43 |
| Збірка | збірної |
| Тип | Двомісний |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Графіт |
- Ціна: 10 895 ₴





