




Каркас дивана Парма виготовлений із масиву дерева, з вигляду легкий, повітряний насправді дуже міцна та довговічна конструкція.
Каркас: Лицьові деталі виробу виготовлені з масиву дерева (вільха). Деталі тоновані, покриті 2-компонентним поліуретановим лаком і не бояться зміни температури та вологості. У дивані застосовані меблеві ламелі (пружні пластини з фанери), що надає йому ортопедичного ефекту. Внутрішній каркас диванів виготовлений із дерев'яного бруса (сосна).
Чохли подушок є знімними (замок «блискавка»), що дасть змогу легкий догляд за тканиною.
Наповнення: Пінополіуретан EL-2340 — довговічний матеріал, м'який і пружний. Має ортопедичні властивості. Не злежується й не деформується з часом. Обгорнуть шаром синтепону, щоб запобігти стиранню тканини та збільшити довговічність меблів.
| Довжина: | 120 см |
| Глибина | 72 см |
| Висота | 90 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 15 |
| Висота, см | 90 |
| Довжина, см | 120 |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | диван |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | білий із блакитним |
| Ширина, см | 72 |
- Ціна: 13 020 ₴



