



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Садовий будиночок KETER MANOR 6 × 5 DD |
|---|---|
| Розміри | ШхВхГ, см – 185x152x226 см |
| Розмір упаковки | ШхВхГ, см – 200x113x20,5 см |
| Колір | сірий-927\білий-417 |
| Вага | 55.2 кг |
| Розмір зовнішній | ШхГхВ - 185х152х226 см |
| Внутрішній розмір | ШхГхВ - 169х138х219 см |
Варіанти використання:
- Садовий будиночок для комунікаційних систем;
- Госблок для автономної електростанції, генератора, компресора, газового балона
- Сарай для зберігання садових меблів;
- Господарський блок для зберігання прибирального інвентарю, чистка басейну, будівельних матеріалів;
- Гараж для мототехніки, квадроциклів, велосипедів, самокатів, санок, снігокати, лиж.
Характеристики:
- Матеріал - пластик,
- Поверхня імітує «натуральне дерево»;
- Металева арматура;
- Вентиляційна система, подвійні двері замикаються (замок не входить в комплект);
- Висока опірність до різних погодних умов;
- Не вимагає ремонту, фарбування та іншого обслуговування;
- Легко складається;
- Компактна упаковка;
- Міцність і довговічність;
- Ідеально для вузьких просторів (наприклад, між будинком і парканом)
- Легко переносити і просто складати за допомогою побутових інструментів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 55 |
| Висота, см | 226 |
| Довжина, см | 185 |
| Збірка | збірної |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина, см | 152 |
- Ціна: 35 399 ₴



