



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Садовий ящик для зберігання KETER DENALI 100 DECK BOX скриня сірий |
|---|---|
| Країна виробник | Угорщина |
| Довжина | 122,9 см |
| Вага | 18.70 кг |
| Розміри | 122,9 x 62,1 x 70,6 см |
| Розмір упаковки | 25,7 x 73,7 x 16,9 см |
| Колір | СІРИЙ |
| Ємність | 380л |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 18.7 |
| Висота, см | 71 |
| Довжина, см | 123 |
| Збірка | збірної |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина, см | 62 |
- Ціна: 11 099 ₴



