




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Пластиковий садовий будиночок KETER Newton 7511 Коричневий |
|---|---|
| Розміри | 228 х 350 х 252 см |
| Розмір упаковки | 227 х 132 х 59 см |
| Колір | коричневий |
| Вага | 219,50 кг |
Основні характеристики:
- виготовлений з інноваційних деревних композитних, багатошарових панелей;
- просторий і безпечний;
- не вимагає технічного обслуговування;
- підлога захищає від бруду та дощової води;
- замикається (замок в комплект не входить)
- вбудована вентиляція для достатнього повітряного потоку;
- УФ-захист;
- сталева арматура;
- дуже міцна конструкція з подвійними стінками;
- зовні виглядає, як будинок з натурального дерева;
- присутній фіксоване вікно і стельове освітлення на всю довжину для природного освітлення;
- потребує збирання.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 220 |
| Висота, см | 252 |
| Довжина, см | 350 |
| Збірка | збірної |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина, см | 229 |
- Ціна: 114 070 ₴




