


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Название | Садовая пластиковая тачка Keter EASY GO XL 62л Серая |
|---|---|
| Размеры упаковки, ШхГхВ, см | ШхГхВ, см – 51,5x60x89 см |
| Вага | 2,6 кг |
| Ємність | 62 л |
| Розміри | ШхГхВ, см – 51,5x60x89 см |
| Колір | антрацит-сірий |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.6 |
| Висота, см | 89 |
| Довжина, см | 60 |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Ширина, см | 51.5 |
- Ціна: 1 755 ₴



