


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Ящик для зберігання садовий KETER Sumatra Pool Kit Ekom Білий |
|---|---|
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина | 145 см |
| Ширина | 73 см |
| Висота | 64 см |
| Вага | 16,8 кг |
| Артикул | 235691 |
| Розміри | ДхШхВ, см - 145 x 73 x 64 см |
| Розмір упаковки | 154 x 76 x 19 см |
| Колір | Білий |
| Ємність | 500 л |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 16.8 |
| Висота, см | 64 |
| Довжина, см | 145 |
| Збірка | збірної |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина, см | 73 |
- Ціна: 8 230 ₴



