


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Столик для тераси KETER SAPPORO TABLE Коричневий |
|---|---|
| Розміри | 70 x 70 x 30 см |
| Колір | коричневий |
| Артикул | 240143 |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 70 см |
| Ширина | 70 см |
| Висота | 30 см |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3 |
| Висота, см | 30 |
| Довжина, см | 70 |
| Матеріал | Пластик |
| Збірка | збірної |
| Тип | Стіл |
| Форма | Квадрат |
| Ширина, см | 70 |
- Ціна: 999 ₴



