




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Стіл пластиковий садовий KETER HARMONY TABLE Капучіно |
|---|---|
| Вага | 16.5 кг |
| Колір | білий-капучинно |
| Матеріал | Пластик |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Ширина | 90 см |
| Висота | 74 см |
| Довжина | 160 см |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Колір | Капучино |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 16.5 |
| Висота, см | 74 |
| Довжина, см | 160 |
| Матеріал | Пластик |
| Збірка | збірної |
| Тип | Стіл |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина, см | 90 |
- Ціна: 11 799 ₴



