




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Диван для саду і тераси Home Garden Sydney HG SYDNEY Коричневий |
|---|---|
| Розміри | 165 см х 175 см х 143 см |
| Колір | коричневий/світло-коричневий |
| Артикул | HG SYDNEY BROWN |
| Матеріал | пластик/тканина |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 175 см |
| Ширина | 165 см |
| Висота | 143 см |
| Висота сидіння | 35 см без подушки / 43 з подушкою |
Розміри:
Диван - 165 см х 175 см х 143 см;
Подушки:
для спинки (4 шт) - 38 см х 38 см х 14 см;
для сидіння (1 шт) - 142 см х 69 см х 16 см;
для сидіння (1 шт) - 147 см х 72 см х 8 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 143 |
| Глибина, см | 175 |
| Довжина, см | 165 |
| Матеріал | Метал/ротанг/подушка |
| Збірка | розбірної |
| Тип | Двомісний |
| Форма | Круг |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 27 970 ₴





