




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Скриня для зберігання PROSPERPLAST BOXE Matuba 310л коричневий |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 119 см |
| Ширина | 48 см |
| Висота | 60 см |
| Вага | 7 кг |
| Артикул | MBM310-440U |
| Колір | коричневий |
| Ємність | 310 л |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7 |
| Висота, см | 60 |
| Довжина, см | 119 |
| Збірка | збірної |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина, см | 48 |
- Ціна: 2 015 ₴




