




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Матеріал каркаса: | алюміній з порошковим покриттям |
| Покриття: | техноротанг |
| Колір: | світло-сіра конструкція, сірі подушки (для крісла), срібляста конструкція (для столу) |
| Розміри стола (Ш x Д x В) або (Д x В): | 38 см x 38 см x 46 см |
| Розміри сидіння (Ш x Г x В): | 60 см x 83 см x 106 см |
| Розміри пуфа (ширина x глибина x висота): | 56 см x 51 см x 46 см |
| Внутрішня ширина місця: | 53 см |
| Внутрішня глибина місця: | 51 см |
| Висота сидіння: | 43 см |
| Внутрішня ширина спинка: | 53 см |
| Внутрішня висота спинка: | 69 см |
| Діапазон регулювання: | Нахил спинки 30* |
| подушки: | сидіння 53 см x 53 см x 6 см (2 шт.), спинка 52 см x 67 см x 11 см (2 шт.), підставка для ніг 48 см x 52 см x 6 см (2 шт.) |
| У комплект входять: | 2 крісла, 2 підніжки, стіл, подушки по специфікації |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал/ротанг/подушка |
| Розміри столу, Д*Ш*В (см) | 38*38*46 |
| Збірка | розбірної |
| Тип | Двомісний |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 28 665 ₴





