


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Комплект садових меблів SWING HARMONIE Sydney Коричневий |
|---|---|
| Артикул |
SH Sydney BR
|
| Матеріал | пластик/тканина |
| Висота сидіння | 44 см |
| Розмір дивана | 156 х 56 х 76 см |
| Розмір крісла | крісло: 56 х 56 х 76 см, стілець: 40 х 40 х 44 см |
| Розмір столу | 120 х 65 х 66 см |
Основні характеристики комплеткта меблів SWING HARMONIE Sydney:
- рама з порошковим покриттям;
- великі чорні скляні столешніци;
- безпечне скло;
- набір простий у догляді;
- стійкий до ультрафіолетового випромінювання;
- благородне переплетення з ротанга;
- включає опорні подушки та подушки для спини;
- водовідштовхувальні чохли.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал/ротанг/подушка |
| Тип | П'ятимісний |
| Форма | Прямокутний |
- Ціна: 11 500 ₴



