
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Комплект садових меблів KETER MODUS SET Графіт |
|---|---|
| Вага | 49 кг |
| Колір | коричневий |
| Матеріал | пластик, поліпропілен; |
| Розмір крісла | 67х67х80 см; (59х67х80 см без підлокітників) |
| Розмір столу | 59х59х33 см |
6 різних комбінацій розстановки до омплекта - стілець (x2), см: 58 x 67 x 80; 2-місний диван: 134 x 67 x 80; стіл: 59 x 59 x 33; 2 крісла з подушками і одним підлокітником (67х67х80һ см); 2 крісла з подушками без підлокітників (59х67х80һ) див.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 49 |
| Розміри столу, Д*Ш*В (см) | 59*59*33 |
| Збірка | збірної |
| Тип | Чотиримісний |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Графіт |
- Ціна: 10 500 ₴



