
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Комплект садових меблів KETER MODUS SET |
|---|---|
| Вага | 49 кг |
| Матеріал | пластик |
| Розмір крісла | 67х67х80 см; (59х67х80 см без підлокітників) |
| Розмір столу | 59х59х33 см |
Комплектація та розміри:
стілець (x2), см: 58 x 67 x 80
2х місний диван: 134 x 67 x 80
стіл: 59 x 59 x 33
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 49 |
| Розміри столу, Д*Ш*В (см) | 59*59*33 |
| Збірка | збірної |
| Тип | Чотиримісний |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 10 500 ₴



