




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал каркаса: Алюміній c порошковим покриттям TIGER-Drylac
Оббивка: Вулична тканина OLEFIN weatherproof textile
Колір оббивки: Grey
Підлокітник: Високоякісний тік
Наповнювач: Special outdoor foam Quick Dry
ЦЕНТРАЛЬНИЙ МОДУЛЬ
| Ш: | 600 мм |
| Р: | 900 мм |
| В: | 780 мм |
МОДУЛЬ ПРАВИЙ
| Ш: | 1250 мм |
| Р: | 900 мм |
| В: | 780 мм |
МОДУЛЬ ЛІВИЙ
| Ш: | 1250 мм |
| Р: | 900 мм |
| В: | 780 мм |
МОДУЛЬ КУТОВИЙ
| Ш: | 900 мм |
| Р: | 900 мм |
| В: | 780 мм |
ЖУРНАЛЬНИЙ СТОЛИК
| Ш: | 1300 мм |
| Р: | 670 мм |
| В: | 450 мм |
Гарантія: 3 роки . Доставка по Києву безкоштовно .
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Матеріал | Метал/текстиль/подушка |
- Ціна: 69 149 ₴




