




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал каркаса: Брашированний Алюміній
Оббивка: Вулична тканина OLEFIN
Колір оббивки: Хакі
Наповнювач: Special outdoor foam Quick Dry
Поверхню столу: Полімерний композитний матеріал Rengard
Гарантія: 3 роки
КРІСЛО FAIRY
| Ш: | 815 мм |
| Р: | 700 мм |
| В: | 770 мм |
ПОДВІЙНЕ КРІСЛО СОФА
| Ш: | 1445 мм |
| Р: | 700 мм |
| В: | 770 мм |
ЖУРНАЛЬНИЙ СТОЛИК FAIRY
| Ш: | 1000 мм |
| Р: | 630 мм |
| В: | 400 мм |
Гарантія: 3 роки . Доставка по Києву безкоштовно .
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | RenGard |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Метал/текстиль/подушка |
- Ціна: 69 480 ₴



