
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Крісло садове KETER TRENTON DINING Капучіно |
|---|---|
| Розміри | 63 x 60 x 85 см |
| Розміри упаковки | 80 x 58 x 23 см |
| Вага | 5.00 кг |
| Матеріал | Пластик |
Особливості набору садових меблів:
- подушки для сидіння включені в комплект;
- виготовлений з міцного пластику, який стійкий до несприятливих атмосферних впливів;
- не вигоряет на сонці, не боїться вологи, холоду;
- фактура поверхні має імітацію ротанга, тому не вимагає спеціального догляду, на відміну від волокон натурального ротанга;
- проста в догляді - для очищення поверхні виробів не потрібні спеціальні засоби, достатньо вологої ганчірки і мильного розчину;
- легко збираються, в комплекті йде докладна інструкція.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Колір | Капучино |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5 |
| Висота, см | 85 |
| Глибина, см | 60 |
| Матеріал | Пластик |
| Збірка | збірної |
| Тип | Одномісне |
| Форма | Квадрат |
| Ширина, см | 63 |
- Ціна: 4 199 ₴



