


Каркас дивана «Парма Елегант» виконаний з масиву дерева, з вигляду легкий, повітряний насправді дуже міцна і довговічна конструкція.
Каркас: Лицьові деталі вироби виготовлені з масиву дерева (вільха). Деталі тоновані, покриті 2х компонентним поліуретановим лаком і не бояться зміни температури і вологості. В дивані застосовані меблеві ламелі (пружні пластини з фанери), що надає йому ортопедичний ефект. Внутрішній каркас диванів виготовлений з дерев'яного бруса (сосна).
Чохли подушок є знімними (замок «блискавка»), що дозволить легкий догляд за тканиною.
Наповнення: Пінополіуретан EL-2340 - довговічний матеріал, м'який і пружний. Володіє ортопедичними властивостями. Не злежується і не деформується з часом. Обгорнутий шаром синтепону, щоб запобігти стирання тканини і збільшити довговічність меблів.
| Довжина | 120 см |
| Глибина | 72 см |
| Висота | 90 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 15 |
| Висота, см | 90 |
| Довжина, см | 120 |
| Матеріал | Дерево/тканина |
| Тип | диван |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина, см | 72 |
- Ціна: 12 410 ₴



