
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван «Соло» це стильний компактний розкладний диван-ліжко. Він може чудово вписатися в дитячу, їдальню, а також мансарду або закриту терасу. В підлокітник вбудований механізм трансформації, який має 9-ть фіксованих положень.
Лицьові деталі вироби виготовлені з масиву дерева (вільха). Деталі тоновані , покриті 2х компонентним поліуретановим лаком і не бояться зміни температури і вологості. В дивані застосовані меблеві ламелі (пружні пластини з фанери), що надає йому ортопедичний ефект. Внутрішній каркас диванів виготовлений з дерев'яного бруса (сосна). Чохли подушок є знімними (замок «блискавка»), що дозволить легкий догляд за тканиною.
| Глибина сидіння | 51 см |
| Тип | Прямий диван, Кухонний диван |
| Вид | Розкладний |
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Виконання деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Матеріал оббивки | Текстиль |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Довжина | 132 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 86 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Наповнення | пінополіуретан 30-ої щільності |
| Ніша під сидінням | Немає |
| Розмір спального місця | 200 х 60 см |
| Вага | 35 |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 35 |
| Висота, см | 86 |
| Глибина, см | 62 |
| Довжина, см | 132 |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | диван |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Синій |
- Ціна: 25 140 ₴



