




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний диван «Тетяна» – це поєднання вишуканості класичного стилю, практичності і комфорту. Наш каталог передбачає широкий вибір тонувань деревини, а також забарвлень оббивної тканини. М'яке і зручне сидіння дивана дозволить розслабитися і відпочити в колі сім'ї. Під сидінням знаходиться тумба, так затребувана практичними господинями для зберігання всіляких кухонного приладдя.
| Глибина сидіння | 48 см |
| Тип | Прямий диван, Кухонний диван |
| Вид | Нерозкладний |
| Деревина | Вільха |
| Виконання деревини | Тонування |
| Матеріал оббивки | Текстиль |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Довжина | 120 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 89 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Наповнення | пінополіуретан 30-ої щільності |
| Ніша під сидінням | Є |
| Механізм трансформації | Немає |
| Вага | 35 кг |
| Гарантія | 18 місяців |
Термін виготовлення 14-21 день
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 35 |
| Висота, см | 89 |
| Глибина, см | 62 |
| Довжина, см | 120 |
| Матеріал | Дерево |
| Збірка | нерозбірна |
| Тип | Прямокутний |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Бежевий |
- Ціна: 13 020 ₴






