

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диван «Вероніка», який повністю складається з дерев'яного масиву: вільха.
| Глибина сидіння | 43 см |
| Тип | Прямий диван, Кухонний диван |
| Вид | Нерозкладний |
| Деревина | Вільха |
| Виконання деревини | Тонування |
| Матеріал оббивки | Текстиль |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Довжина | 120 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 90 см |
| Висота сидіння | 45 см, 35 см |
| Наповнення | Немає |
| Ніша під сидінням | Є |
| Механізм трансформації | Немає |
| Вага | 35 кг |
| Гарантія | 18 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 35 |
| Висота, см | 90 |
| Глибина, см | 62 |
| Довжина, см | 120 |
| Матеріал | Дерево |
| Збірка | нерозбірна |
| Тип | диван |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Білий |
- Ціна: 15 790 ₴



