
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лицьові деталі вироби виготовлені з масиву дерева (вільха) . Деталі тоновані і покриті 2х компонентним поліуретановим лаком і не бояться зміни температури і вологості. Внутрішній каркас дивана виготовлений з дерев'яного бруса (сосна).
| лубіна сидіння | 47 см |
| Тип | Кутовий диван |
| Вид | Нерозкладний |
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Виконання деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Матеріал оббивки | Текстиль |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 130 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 83 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Наповнення | пінополіуретан 30-ої щільності |
| Ніша під сидінням | Є |
| Механізм трансформації | Немає |
| Кут повороту | Лівий (цифрою 7), Правий (буквою Р) |
| Вага | 70 кг |
| Гарантія | 18 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 70 |
| Висота, см | 83 |
| Глибина, см | 62 |
| Довжина, см | 170 |
| Матеріал | Дерево/тканина |
| Тип | диван |
| Форма | Кутовий |
| Колір | Синій |
| Ширина, см | 130 |
- Ціна: 22 630 ₴



