
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний диван Діана» стане родзинкою, як класичного, так і сучасного інтер'єру. Сидіння м'які і зручні. Під ними знаходяться спеціальні тумби, в яких практичні господині зможуть зберігати кухонне начиння. Лицьові деталі вироби виготовлені з масиву дерева (вільха). Внутрішній каркас дивана виготовлений з дерев'яного бруса (сосна).
| Глибина сидіння | 46 см |
| Тип | Кутовий диван |
| Вид | Нерозкладний |
| Деревина | Вільха, Ясен |
| Виконання деревини | Тонування, Фарбування по RAL, Патинування |
| Матеріал оббивки | Текстиль |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Довжина | 170 см |
| Ширина | 130 см |
| Глибина | 62 см |
| Висота | 86 см |
| Висота сидіння | 47 см |
| Наповнення | пінополіуретан 30-ої щільності |
| Ніша під сидінням | Є |
| Механізм трансформації | Немає |
| Кут повороту | Лівий (цифрою 7), Правий (буквою Р) |
| Вага | 70 кг |
| Гарантія | 18 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 70 |
| Висота, см | 86 |
| Глибина, см | 62 |
| Довжина, см | 170 |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | диван |
| Форма | Кутовий |
| Колір | Жовтий |
| Ширина, см | 130 |
- Ціна: 18 290 ₴



