




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Название | Скамья-сундук для хранения HUDSON STORAGE BENCH 227л. |
|---|---|
| Страна производитель | Израиль |
| Длина | 132,7 см |
| Ширина | 61,2см |
| Высота | 89 см |
| Нагрузка | 350 кг |
| Вес | 14,80кг. |
| Размер упаковки | [cm]:133 x 74 x 20 |
| Цвет | Графит |
| Емкость | 227л. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 14.8 |
| Висота, см | 89 |
| Довжина, см | 133 |
| Збірка | збірної |
| Тип | Лавка |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Графіт |
| Ширина, см | 61 |
- Ціна: 8 655 ₴



