
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Стіл садовий Keter Julie Капучіно |
|---|---|
| Розміри | 147 x 90 x 74,5 см, |
| Розміри упаковки | 149 x 92 x 10,5 см |
| Вага | 12.2 кг |
| Країна виробник | Ізраїль |
Переваги:
- ергономічний дизайн;
- зроблено з міцного пластику;
- неметалічна рама ― не іржавіє і не гниє;
- кольори не вигорають на сонці;
- легко мити і зручно зберігати.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Колір | Капучино |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12.2 |
| Висота, см | 74.5 |
| Довжина, см | 147 |
| Матеріал | Пластик |
| Збірка | збірної |
| Тип | Стіл |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина, см | 90 |
- Ціна: 7 999 ₴



