


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Скриня садовий Keter Novel Deck Box Сіро-чорний |
|---|---|
| Країна виробник | Ізраїль |
| Довжина | 125 см |
| Ширина | 55 см |
| Висота | 63,5 см |
| Розмір упаковки | см: 119х 56,5 х21,5 |
| Ємність | 340 л |
Розміри комплекту:
Зовнішній,см:125 x55 x63.
Внутрішній,см: 115х 48,2 х 56,5 .
Пакування,см: 119х 56,5 х21,5.
Обсяг скрині NOVEL – 340 л.
Скриня оснащений колесами і ручку для більш зручного переміщення!.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 13 |
| Висота, см | 63.5 |
| Довжина, см | 125 |
| Збірка | збірної |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | сірий/чорний |
| Ширина, см | 55 |
- Ціна: 5 599 ₴



