




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Садовий шафа Keter High Store 246950 ящик для зберігання |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Ширина | 139,5 см |
| Висота | 181,5 см |
| Вага | 43 кг |
| Розміри | ШхВхГ, см – 139,5×181,5×77 см |
| Розмір упаковки | ШхВхГ, см – 190×20,3×74,4 см |
| Колір | Сірий 919\антрацит 902 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 43 |
| Висота, см | 181.5 |
| Глибина, см | 77 |
| Збірка | збірної |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина, см | 139.5 |
- Ціна: 22 450 ₴




