



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Скриня для зберігання PROSPERPLAST Woodebox 190л коричневий |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 78 см |
| Висота | 55 см |
| Вага | 3,6 кг |
| Артикул | MBWL190-440U |
| Розміри | 78х43,8х55 см |
| Колір | коричневий |
| Ємність | 190 л |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.6 |
| Висота, см | 55 |
| Довжина, см | 78 |
| Тип | Збірної |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина, см | 43.8 |
- Ціна: 1 460 ₴



