




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Стіл пластиковий Lima 160 Графіт |
|---|---|
| Розміри | 157 х 98 х 74 см |
| Розміри упаковки | 102 х 80 х 23 см |
| Вага | 14 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 157 см |
Проста, універсальна форма - основна перевага функціонального столу Lima 160. Завдяки їй виріб підійде до простору, оформленого в будь-якому стилі - як класичному, так і сучасному. Широка стільниця стане в нагоді під час великих сімейних банкетів та зустрічей з друзями в саду. Стіл дуже простий в монтажі і підтримання в чистоті; стійкий до впливу несприятливих атмосферних чинників. Особливості: широка стільниця з округліть кутами.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 14 |
| Висота, см | 74 |
| Довжина, см | 157 |
| Матеріал | Пластик |
| Збірка | збірної |
| Тип | Стіл |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Графіт |
| Ширина, см | 98 |
- Ціна: 10 299 ₴





