



Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Назва | Стіл пластиковий садовий CURVER BALTIMORE |
|---|---|
| Розміри | 177 x 100 x 71 см |
| Розміри упаковки | 177 x 100 x 10,5 см |
| Вага | 12 кг |
| Колір | Графіт |
| Матеріал | Пластик |
| Навантаження | 50 кг |
| Довжина | 177 см |
| Ширина | 100 см |
| Висота | 71 см |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 12 |
| Висота, см | 71 |
| Довжина, см | 177 |
| Матеріал | Пластик |
| Збірка | збірної |
| Тип | Стіл |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Графіт |
| Ширина, см | 100 |
- Ціна: 7 299 ₴



