




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Комплект садових меблів Emma SEATER SOFA SET |
|---|---|
| Розміри пакування | 120 x 64 x 60 см |
| Вага | кг - 29 |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Розмір дивана | 65 х 113 х 74 см |
| Розмір крісла | 65 x 63 x 74 см |
| Розмір столу | 58,5 x 58,5 x 43 см |
Особливості:
- Садова меблі виготовляються з високоякісного пластику;
- Пластик стійкий до УФ-випромінювання, не вигорає навіть при тривалому використанні;
- Чи не боїться вологи, холоду;
- Вся садові меблі легко збирається. У комплекті йде докладна інструкція;
- Простота догляду - для очищення поверхні виробів не потрібні спеціальні засоби, досить вологої тканини і мильного розчину;
- Легко переміщати завдяки легкій вазі;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 29 |
| Розміри столу, Д*Ш*В (см) | 59*59*43 |
| Збірка | збірної |
| Тип | Чотиримісний |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | капучіно |
- Ціна: 18 030 ₴






