


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Детальний опис
Екологічно чистий
Виготовлений з перероблених матеріалів - твердої синтетичної смоли, стійких до атмосферних впливів і УФ-випромінювання . Ви можете залишити його на вулиці навіть в негоду, не турбуючись про довговічності.
Цей продукт на 91-100% виготовлений з переробленого пластику.
Основні переваги
- Стіл імітація натурального ротанга,
- Продумана технологія гарантує максимально простий монтаж
- Конструкція із синтетичної смоли відрізняється стійкістю до атмосферних впливів.
- Колір не тьмяніє навіть після багаторазового впливу УФ-випромінювання.
- Окремі моделі серії California можна вільно комбінувати.
Матеріал: пластик, поліпропілен; імітація ротанга
Характеристики
| Розміри | 68 x 68 x 35 см |
|---|---|
| Розмір упаковки | 121 x 72 x 11 см |
| Вага | 5,60 кг |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5,6 |
| Висота, см | 35 |
| Довжина, см | 38 |
| Матеріал | Пластик |
| Збірка | збірної |
| Тип | Стіл |
| Форма | Квадрат |
| Ширина, см | 68 |
- Ціна: 7 499 ₴



