


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Ящик для зовнішнього зберігання KETER BOSTON GARDEN SHED BASE коричнево-бежевий |
|---|---|
| Вага | 9 кг |
| Артикул | 231228 |
| Розміри | 70x50x92 см |
| Розмір упаковки | 85,3x25,6x54 см |
| Колір | коричнево-бежевий |
Основні характеристики:
- має регульовану полку;
- полиця витримує вагу до 25 кг
- підлога і герметично закривається;
- двері оснащені вертикальними ручками;
- можна замикати (замок не входить);
- стійкий до несприятливих природних умов;
- легкий у догляді;
- легко зібрати, інструкція йде в комплекті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 9 |
| Висота, см | 92 |
| Довжина, см | 70 |
| Збірка | збірної |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина, см | 50 |
- Ціна: 2 600 ₴



