


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Скриня для зберігання PROSPERPLAST Woodebox 280л графіт |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 116 см |
| Висота | 55 см |
| Артикул | MBWL280-S433 |
| Розміри | 116х43,8х55 см |
| Колір | Графіт |
| Ємність | 280 л |
| Глибина | 43,8 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 55 |
| Довжина, см | 116 |
| Збірка | збірної |
| Форма | Прямокутний |
| Колір | Графіт |
| Ширина, см | 43.8 |
- Ціна: 1 605 ₴



