




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Назва | Садовий ящик для зберігання PROSPERPLAST Boxe Rato Plus 290л коричневий |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Довжина | 114 см |
| Ширина | 47 см |
| Висота | 59,4 см |
| Вага | 6,478 кг |
| Розмір упаковки: 119 х 8,5 х 58 см |
|
| Артикул | MBRP290-440U |
|---|---|
| Колір | коричневий |
| Ємність | 290 л |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Prosperplast |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 7 |
| Висота, см | 59.4 |
| Довжина, см | 114 |
| Збірка | збірної |
| Форма | Прямокутний |
| Ширина, см | 47 |
- Ціна: 2 205 ₴



