




| Назва | Набір кутових садових меблів Home Garden BURGOS |
|---|---|
| Розміри | 246,5 см х 246,5 см х 62,5 см |
| Вага | 54,3 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 62,5 см |
| Висота сидіння | 40 см |
| Глибина | 54 см |
| Розмір столу | 80х80х39,5 см |
Технічні характеристики:
Кількість людей: 5
Матеріал каркаса: алюміній покритий порошковою фарбою
Розміри (Ш х Д х В): 246,5 см х 246,5 см х 62,5 см
Розміри стола (Ш x Д x В) або (Д х В): 80 см х 80 см х 39,5 см
Стільниця: композитна дошка.
Товщина стільниці: 1,3 см
Розміри сегмента (Ш х Г х В):
бічний відрізок: 166 см х 80,5 см х 62,5 см;
кутовий відрізок: 80,5 см х 80,5 см х 62,5 см
Внутрішня ширина місця:
бічний відрізок: 138 см;
кутовий відрізок 54 см.
Внутрішня глибина місце: 54 см
Висота сидіння: 40 см
Внутрішня ширина спинка:
бічний відрізок: 138 см;
кутовий відрізок 54 см
Внутрішня висота спинка: 36 см
Вага (без паковання): 54,3 кг
Подушки:
Сидіння: 69 см х 70 см х 11 см (5 шт.)
Спинка: 65 см х 36 см х 21 см (5 шт.), 59 см х 36 см х 21 см (1 шт.)
Додаткова інформація: вага бічного сегмента 17,3 кг, кутовий сегмент 11 кг, маса столу 8,7 кг стіл потрібно закрутити (верхня частина стола загалом) набір відправляється піддоном
У комплекті: 2 бічні сегменти, 1 кутовий сегмент, стіл, подушки згідно з специфікацією, входить до опису, кріпильні гвинти столу, ключ для гвинтів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | метал/композитна дошка/подушки |
| Тип | чотиримісний |
| Форма | Кутовий |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 43 450 ₴






